. Бігання за співаками й клоунами, що виступають у РФ – це рівень безпекового менеджменту України | Набат-время знать больше

Бігання за співаками й клоунами, що виступають у РФ – це рівень безпекового менеджменту України

Пропозиція Путіна Україні забрати з Криму «свій металобрухт» лежить у контексті спроб РФ пом»якшити/зняти санкції ЄС. Повернення «військової техніки» + обмін заручниками/в»язнями + цілком можливий наказ «Д/ЛНР» припинити обстріл = зняття санкцій. Про що ФРН і К. вже самі просять.

Бігання за співаками й клоунами, що виступають у РФ — це рівень безпекового менеджменту України. Заяви цілого віце-прем»єра Кириленка про те, щоб «сердючкам» щось чи то на лобі чи де писати або чіпляти, є замахом на перевищення службових повноважень, бо держчиновник мусив би знати, що в юр. площині ми не маємо ні збройного агресора, ані закону, що регламентував би ставлення держави до заробітчан на території уявного агресора. Крім того, Кириленко мав би почати з боса, який успішно торгує і на окупованій, і на анексованій, і на, власне, російській територіях. Чим вільні циркачі й співаки гірші від чиновника в ранзі «Президента воюючої держави»?

Читайте також: Що робити з артистами, які гастролюють в Росії

Для виведення подібних речей у правову площину слід прийняти закон «Про збройного агресора», який уніфіковано, у разі фактів збройної агресії, зобов»язав би чиновників і громадян у визначений спосіб обмежувати діяльність всього, що пов»язане з (будь-якою) державою-агресором: розрив дипломатичних відносин, закриття кордону, інтернування громадян агресора, припинення економічних та ін. відносин, заборона валюти та символів держави-агресора, церкви, що має до неї відношення, жорстке витіснення мови й культури держави-агресора з освіти та інших сфер політичного й громадського життя та багато чого іншого, що зробила б кожна нація, крім українців.

США, РФ, КНР і КНДР мають механізми національної оборони, тож і озброюються так, аби забезпечити свій суверенітет і національні інтереси в області міжнародних відносин. Україна після набуття Незалежності не готувалася до війни, хоча її вже тисячу років гризуть і терзають сусіди. Цей феномен з того ж поля, що й психологія електорату: українці, вчергове надгризені одним із сусідів і під загрозою ліквідації, взагалі, проголосували за «президента миру», чим визначили і поразку і капітуляцію. Далі — буде.

Читайте також: Як чинити з українськими гастролерами в Росії – Кириленко запропонував підхід

Допоки не буде ретельного розслідування й судових рішень по кожному випадку передачі в Криму іноземній (чи то невстановленій?) державі зброї, техніки, матеріальних цінностей і території (від чатового/нач. варти — до міністра оборони) доти не буде ні оборони ні безпеки.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Причины неприятного запаха изо рта
Почему не работают инструменты нашего бизнеса?
Арендовать недвижимость
Появился новый планшет Nokia на базе Windows 8
Автогиганты продолжают решать застарелые проблемы
Как воспитать сына?
Как вернуть доверие в отношениях
Нехватка техники решается легко и быстро
Куда установить холодильник?
Выбираем мебель для дома
Организация свадебного банкета: планируем в деталях
Гибель Русланы Коршуновой
Онлайн-торговля в Украине: почему многие возвращенных товаров уничтожается
Как обустроить однокомнатную квартиру?
Создание сайтов под ключ от 50 у. е
Россия и весь мир перешли на летнее время
Учеба и игра: взаимодополняющие или взаимоисключающие факторы
Концерт Loc-Dog
Экопарковки: новое слово в решении экопроблем города
Почему надо купить алкоголь в тетрапаках. Преимущество алкоголя в тетрапаках
Особенности тракторов Донг Фенг
В чем же преимущества фильмов?
Купоны KFC
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх