. Будапештський обман. Чи потрібна Україні ядерна зброя | Набат-время знать больше

Будапештський обман. Чи потрібна Україні ядерна зброя

«Виходу не було» – заявив перший президент України Леонід Кравчук коментуючи відмову нашої держави від ядерної зброї і підписання сумнозвісного «Будапештського меморандуму»,  який наразі ніким не виконується і на виконанні якого, на жаль, не наполягає нинішнє вище керівництво нашої країни.

Читайте також: Хочете, щоб поважали й не чіпали, будьте такими сильними, щоб боялися – політолог

Кравчук розповідає, що всі ракети розташовані в Україні були направлені на Америку і саме тому керівництво США наполягало на відмові України від ядерної зброї. Вихід є завжди, якщо його шукати! Старий лис знову лукавить говорячи напівправду. Адже на той час в Україні розташовувались як стратегічні так і тактичні ядерні ракети. І якщо стратегічні ядерні ракети дійсно були направлені на США, то тактичні на таку відстань чисто фізично заряд нести не можуть, це не міжконтинентальні ракети.

Тактична ядерна зброя розташована на автомобільних тягачах і могла б в бути в будь-який момент націлена на країну яка б навіть гіпотетично спробувала вчинити агресію. Наприклад на Москву! І це був би надважливий фактор, який стримав би російську чи будь-яку іншу агресію.

Відмова від тактичної ядерної зброї – державний злочин! Ті хто це зробив державні злочинці, які зрадили інтереси нації і держави! На руках цих державних злочинців кров українців які останні чотири роки гинуть у війні з кремлівськими окупантами! На совісті цих державних злочинців анексія Криму і війна на Донбасі! Сподіваюся, що вже дуже скоро вони постануть перед ураїнським судом звинувачені в державній зраді!

Читайте також: Військові навчання в Криму: Росія готується до одночасного ведення дій на трьох напрямках

В свою чергу, необхідно негайно з трибуни ООН піднімати питання виконання зобов’язань взятих на себе країнами-гарантами в «Будапештському меморандумі», а у випадку відмови невідкладно розпочати ядерну програму і відновити тактичну ядерну зброю! Світ чує і розуміє лише сильних!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх