. Бруд, антисанітарія, все переламане і гниле. Злиденність «Укрзалізниці» | Набат-время знать больше

Бруд, антисанітарія, все переламане і гниле. Злиденність «Укрзалізниці»

Друзі, вашій увазі репортаж свідком якого став особисто.

На фото туалетна кімната фірмового нічного швидкісного потяга «Слобожанщина» № 111/122 сполученням Харків — Львів — Харків. Саме в ньому я провів останню майже добу.

Судячи з того, який мають вигляд та устаткування вагонів цього поїзда, останній раз вони капремонти і вилискування бачили певно за генсека Леоніда Брежнєва, в бутність якого запускалися масово в курсування просторами СРСР напередодні олімпіади 80-х.

Бруд, срач, антисанітарія, все переламане і гниле. Всю дорогу переймався за трухляве та напіввідчинене вікно, що було в моєму купе.

Воно не зачинялося ніяк і поводило себе так, що ось-ось мало випасти.

Читайте також: Износ вагонного парка «Укрзализныци» превысил 90%

А ще, в порушення підпункту а пункта 8.38 Правил перевезення пасажирів в залізничному транспорті, в моєму купе перебувала років 55-60 тьотка, яка судячи зі сморіду та зовнішнього вигляду, не знає для чого вода та шампунь існують. Вона була допущена до вагона уже будучи під добрячою «мухою», а потім добавила ще. Все б було добре, якби воно вночі не полізло шарити по речам. В мене поцупила пляшку з водою і була спійна на гарячому під час порпання в пакетику з їжею. Стався скандал в результаті якого цю «пасажирку» було виперто з купе таки, але все ж залишено в поїзді.

А вже ближче до обіда з»ясувалося, що в цьому ж вагоні результативненько проїхалася цианська родина. В однієї з пасажирок щезло 500 долларів.

У мене питання до рок-музиканта Войцеха Балчуна, який чомусь очолює «Укрзалізницю»: оце Ваша хвалена «реформа»? Що за срач і бардак в «фірмовому поїзді»? Чому за квитки на оце убожище, в якому довелося бовтатися мені майже добу, правляться такі шалені гроші?

Де відповідний сервіс та умови до баснословної вартості квитків? Чому не дотримуються Правила перевезення пасажирів в залізничному транспорті? За що Вам платиться астрономічна заробітна плата? ГАНЬБА!

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх