. За мажора Толстошеєва внесли заставу – ЗМІ | Набат-время знать больше

За мажора Толстошеєва внесли заставу – ЗМІТСН.ua

За Толстошеєва внесли заставу.

Захист скандального Станіслава Толстошеєва, підозрюваного у скоєнні смертельного ДТП біля станції метро «Лівобережна», заявляє про внесення за нього застави у розмірі 137,8 тисячі гривень.

Про це повідомляють «Українські новини«, посилаючись на інформоване джерело серед його захисників.

«Застава за нього вже внесена, але станом на ранок понеділка Станіслав ще перебуває в СІЗО через бюрократичні зволікання. Найближчим часом він буде звільнений», — повідомив він.

9 січня, у столиці на метро Лівобережна джип з донецькими номерами на великій швидкості вилетів на тротуар і наїхав на продавщицю стихійного ринку, яка загинула.

Згодом журналісти з’ясували, що винуватець ДТП — Станіслав Андрійович Толстошеєв — син бізнесмена Андрія Толстошеєва з Дружківки Донецької області. Батьки Толстошеєва стверджували, що у нього вроджений порок серця.

Підозрюваний у ДТП син бізнесмена замість суду перебуває у лікарні

 

За даними журналіста Дмитра Гнапа, Толстошеєв не вперше став винуватцем аварії і раніше вже уник покарання. 13 січня Толстошеєву висунули підозру. 

15 січня суд визначив йому міру запобіжного заходу — утримання під вартою на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 137,8 тис. грн. Прокуратура заявила, що оскаржить це рішення і вимагатиме збільшення суми застави до 1 млн грн.

Мажор біля станції метро «Лівобережна» збив жінку на смерть, бо йому стало зле

 Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх