. Янукович згадав про співпрацю з Порошенком та оцінив його президентство | Набат-время знать больше

Янукович згадав про співпрацю з Порошенком та оцінив його президентствоУНІАН

Янукович згадав про співпрацю з Порошенком

Позбавлений звання президента України Віктор Янукович, який наразі перебуває в Росії, прокоментував стосунки між прем’єром Арсенієм Яценюком та президентом Петром Порошенком,  назвавши їх «абсолютно різними людьми». 

Про це політик-утікач розповів в інтерв’ю РИА Новости

Читайте також: Повернення Януковича до України може стати реальністю — Геращенко

За його словами, він «дуже добре» знає Порошенка, нагадавши, що той обіймав пост міністра економіки в його уряді, при цьому Янукович зазначив, що з ним у нього «практично не було розбіжностей». 

«Ішлося про економіку. У нього достатній досвід був, і потім, мій принцип, про те, що має бути діалог і всередині влади… Як опонент, Порошенко — сильний опонент з економічної точки зору. Він вносив свій внесок і відкривав слабкі місця, ми бачили. І такий діалог дуже необхідний «, — розповів Янукович. 

Проте, утікач переконаний, що наразі на посаді президента Порошенко «все робить навпаки», і це, на його думку, є ще однією причиною розбіжностей у правлячій еліті. 

«(Він) ставиться з нетерпимістю до своїх опонентів і фактично не терпить діалогу — це його величезна помилка. Величезна помилка! І, звичайно, люди, які сьогодні в його владі… Їм дуже складно з ним працювати. Тому я не хочу судити, хто правий, хто винен. Але конфлікт тут закладений. І він може колись виходити назовні, колись вони його будуть ховати, але сьогодні, ми бачимо, що коаліція вирує», — вважає Янукович. 

Напередодні Віктор Янукович заявив про свої плани повернутися у політику.

Раніше у ГПУ заявляли, що Інтерпол не оголошує у розшук Віктора Януковича та його наближених осіб, причетних до розстрілів на Євромайдані, називаючи таке переслідування «політично вмотивованим»

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх