. Врятувати рядового Шойгу. Дані про «китайський палац» міністра оборони РФ видалили з реєстру | Набат-время знать больше

Врятувати рядового Шойгу. Дані про «китайський палац» міністра оборони РФ видалили з реєструВідділ розслідувань Фонду боротьби з корупцією

«Палац» Шойгу коштує 18 млн доларів

Росреестр вилучив зі своєї бази інформацію про те, що дочка міністра оборони РФ Сергія Шойгу Ксенія Шойгу володіла земельними ділянками на Рубльовці.

Читайте також: Політ над «гніздечком» Шойгу. Активісти показали, як виглядає з неба елітна Рубльовка

Про це повідомляє у своєму блозі керівник відділу розслідувань Фонду боротьби з корупцією (ФБК) Олексія Навального Георгій Албуров.

«Росреестр не працював майже 10 днів, ми вже вирішили, що після Шойгу його закрили на безстрокові «технічні роботи» — до прийняття закону про заборону видачі інформації про власників нерухомості. Але вчора він відновив роботу, і ми перш за все перезамовили довідки на Шойгу. Ну так, про всяк випадок. Аж надто підозріло виглядали ці найтриваліші на нашій пам’яті «технічні роботи», почалися вони одразу після публікації розслідування, присвяченого будинку Шойгу. На наш превеликий подив, підозри підтвердилися. З довідок зникли всі власники, крім поточного — сестри дружини Шойгу. Його дочка, яка володіла раніше, з виписок пропала», — йдеться в його блозі.

У ФБК зазначили, що планують подати на відомство до суду. Відповідно до позовної заяви, «видалення даних відомостей про права на земельні ділянки є не передбаченою законом зміною, спотворює чинний зміст державного реєстру».

Видалення даних, як зазначають співробітники фонду, порушує право на отримання інформації, гарантоване федеральним законом «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та угод з ним».

Навальний показав розкішний "китайський палац" Шойгу на Рубльовці

 

<
>


<
>

Фото 1. (Відділ розслідувань Фонду боротьби з корупцією)

Раніше повідомлялося, що Фонд боротьби з корупцією, створений російським опозиціонером Олексієм Навальним, виявив «палац» російського міністра оборони Сергія Шойгу, вартістю 18 млн доларів, в елітній Рубльовці.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх