. В усіх аеропортах України вшанували подвиг «кіборгів» | Набат-время знать больше

В усіх аеропортах України вшанували подвиг «кіборгів»В аеропортах вшанували українських «кіборгів»

«Кіборгів» згадували сьогодні на всіх українських летовищах. У аеропорту «Бориспіль» під гаслом «Герої не вмирають!» виступив зведений військовий оркестр, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Також у «Борисполі» презентували «Історичну платформу пам’яті» – монітор з Донецького аеропорту, який вдалося винести військовому Миколі Вороніну.

Загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

Згадали захисників донецького аеропорту в Одесі. У тамтешньому летовищі для пасажирів патріотичні мелодії грали одразу три оркестри. Подорожувальники, що в цей час чекали на свій рейс, зустріли музикантів оваціями.

Такі ж акції відбулися в Харкові, Івано-Франківську, Львові та Дніпропетровську.

Читайте також: У Києві відкрилася виставка, присвячена «кіборгам»

Самі військові кажуть, що подібні акції дуже потрібні, бо дають відчути, що про захисників України пам’ятають, вони не забуті, навпаки – вся країна їх шанує.

«Ми молимося за них, переживаємо, пам’ятаємо і ніколи не забудемо», — підтверджують пасажири.

Рівно рік тому, 21 січня 2015 року завершилася перша фаза оборони Донецького аеропорту від російсько-терористичних військ. Більшість силовиків, які протягом 242 днів обороняли летовище, покинули руїни, що від нього залишилися. 19-20 січня впали останні бетонні перекриття Донецького аеропорту. Під завалами терміналу загинув 51 «кіборг».

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх