. В Україні отримав притулок ще один громадський активіст із Росії | Набат-время знать больше

В Україні отримав притулок ще один громадський активіст із РосіїДержавна фіскальна служба України

Чоловік отримав статус біженця

В Україні отримав притулок ще один громадський активіст із Росії.

Ним став Михайло Агафонов, який поділився цим на своєму блозі на «Гранях.ру».

Активіст, який є членом Комітету на захист засудженого письменника Бориса Стомахіна, написав, що втік в Україну ще у 2014 році, але статус біженця отримав лише нині.

За словами блогера, отримання статусу стало для нього дуже несподіваною подією, оскільки це сталося більше, ніж через рік після втечі.

Читайте також: Тисячі українських біженців можуть депортувати з Німечиини — ЗМІ

Однак, попри отриманий притулок, Агафонов висловив здивування щодо критеріїв відбору тих, хто отримує прихисток в Україні.

«Справа в тому, що місцева міграціонка надає статус біженця дуже неохоче. Росія другий рік поспіль тримає третє місце за числом громадян, які звертаються до України за притулком або додатковим захистом. За цей час з таким проханням їх звернулося вже більше 200 чоловік, але за станом на серпень 2015 го задоволено було шість прохань», — написав Агафонов та докладно описав низку випадків, коли росіянам не вдалося отримати притулок від міграційної служби України. 

Нагадаємо, що раніше 76-річний підсудний у справі про неодноразове порушення закону про мітинги Володимир Іонов втік до України. Чоловік заявив, що закордонного паспорта він не має, тому російсько-український кордон перетнув нелегально.

Наразі він перебуває у Харкові й має намір подати документи на пошук політичного притулку. Рішення втекти в Україну Іонов пояснив змінами в особистому житті.

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх