. У ЗМІ опинилися тези для депутатів БПП про скандал із Яценюком і Барною | Набат-время знать больше

У ЗМІ опинилися тези для депутатів БПП про скандал із Яценюком і БарноюУНІАН

Спікерам фракції також пропонують наголошувати, що вчинок Барни щодо Яценюка не є «домашньою заготовкою» БПП

З електронної пошти прес-служби фракції БПП журналістам ймовірно помилково розіслали тези для спікерів політичної сили, які стосуються інциденту між прем’єром Арсенієм Яценюком та нардепом Олегом Барною у Верховній Раді.

Про це пише «Українська правда».

Так, представникам БПП пропонують наголошувати, що «хоч уряд, який очолює Яценюк, є коаліційним, за його дії відповідатиме саме прем’єр, а не політичні партії».

«Для всієї країни, а особливо за кордоном, це уряд України, тому не варто його ділити на політичні квоти», — сказано в тезах. Виступ Яценюка також у БПП називають не «звітом уряду», а просто спілкування із депутатами. Спікерам фракції також пропонують наголошувати, що вчинок Барни щодо Яценюка не є «домашньою заготовкою» БПП. Серед аргументів – те, що такий скандал був на руку прем’єрові.

Окрім того, БПП пропонує розповсюджувати інформацію про те, що депутат «Самопомочі» Єгор Соболєв «навмисно загубив список підписантів» за відставку генпрокурора Віктора Шокіна, — пише видання. 

Читайте також: Боксер-чемпіон і психолог прокоментували бійку Яценюка і Барни

У БПП заявляють, що після обрання антикорупційного прокурора генпрокурор Віктор Шокін «залишається практично без повноважень», бо справи про корупцію у вищих ешелонах влади «перебирає НАБУ», а слідство у кримінальних справах  «забере Державне бюро розслідувань». Політична сила вважає, що «час для відставки Шокіна пройшов».

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх