. У Харкові невідомі кинули коктейлі Молотова у машини бійців АТО | Набат-время знать больше

У Харкові невідомі кинули коктейлі Молотова у машини бійців АТО

У ніч проти понеділка, 30 листопада, у Харкові невідомі спалили позашляховики львівської сотні «Сотня Лева».

Про це повідомили у прес-службі ГУ Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

«На момент прибуття рятувальників вогнем були охоплені моторні відсіки та салони 3-х позашляховиків, один з яких був припаркований на протилежному боці дороги. На гасіння вогню негайно було подано пінні стволи і вже о 04:32 вогонь був приборканий», — розповіли пожежники.

За даними місцевих видань, біля однієї з машин був знайдений коктейль Молотова.

Водночас в однієї з машин були номери та емблема штурмового батальйону ЗСУ «Айдар», через що спочатку ЗМІ повідомили про спалення автомобілів «айдарівців».

Як пояснив активіст «Сотні Лева» Андрій, ця машина також належить їхній організації.

«Це машина нашого покійного товариша, «айдарівця», який загинув у зоні АТО. Його дружина віддала машину нам як пам’ять», — зазначив він.

Також з’ясувалося, що одна з машин належала київській організації «Чорна сотня», які є «побратимами» харківських активістів.

Після підпалу три із чотирьох авто не підлягають відновленню.

«Нам сепаратисти загрожують постійно, тому те, що машини спалили, не дивно. У всі машини кинули коктейлі «Молотова», — наголосили у «Сотні Лева».

Спалені три позашляховика (з кінцями) та ГАЗ (житиме) належать «Сотні Лева», а не «Айдару» (ФОТО Слави Маврічєва) pic.twitter.com/LV8NhhAGmx

— @XAPKIB (@XAPKIB) 30 ноября 2015

Нагадаємо, раніше у Львові вночі невідомі підпалили відділення поліції. В приміщення опорного пункту кинули пляшку з легкозаймистою сумішшю.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх