. У Росії з вишів почали відраховувати турецьких студентів | Набат-время знать больше

У Росії з вишів почали відраховувати турецьких студентівGetty Images

Турецьких студентів почали відраховувати

У Росії почали відраховувати турецьких студентів з вишів.

Про це повідомив «Дождь«, посилаючись на слова помічника керівника Асоціації турецьких студентів у Росії Окана Йилдиза.

У виданні пояснили, що вже декількох турецьких студентів відрахували з російського Національного дослідницького ядерного університету МІФІ.

Читайте також: Експерт пояснив, чому насправді виник конфлікт між Росією і Туреччиною

За словами Йилдиза, у гуртожитку Обнінського філії МІФІ поліція та співробітники ФСБ проводили обшуки, нібито шукаючи наркотики.

«Наскільки ми знаємо, вони опублікували речі, як ніби вони підтримують тероризм. Так ФСБ говорять. Але це, звичайно, неправда», — пояснив Йилдиз.

Окрім студентів з Обнінську, із повідомленнями про відрахування та обшуки звернулися турецькі студенти з Воронежа і Саратова.

В офіційний відповіді Воронезького інституту високих технологій, дев’ять студентів з Туреччини були дійсно відраховані. Втім, в інституті це пояснили «академічними і фінансовими заборгованостями» студентів.

Нагадаємо, що конфлікт між країнами загострився, коли 24 листопада турецькі збройні сили збили військовий літак РФ Су-24. Внаслідок цього Росія ввела низку санкцій проти Туреччини. Зокрема, припинення туристичної співпраціобмеження на імпорт турецьких товарів і здійснення тиску на громадян Туреччини, які перебувають або намагаються заїхати на територію РФ. Крім того, обидві країни звинуватили одна одну у співпраці з терористами «ІД».

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх