. У фракції Порошенка привідкрили завісу над майбутніми змінами в уряді | Набат-время знать больше

У фракції Порошенка привідкрили завісу над майбутніми змінами в урядіУНІАН

В українському уряді планують об’єднати міністерства та перепризначити міністрів.

Про це заявив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«Йдеться про об’єднання Міністерства агропромислового комплексу з Міністерством екології. Технологічно це можливо. Є приклади країн, де такі об’єднання відбувалися. Але, з іншого боку, у Мінекології найбільше міжнародних угод, за якими Україна несе відповідальність у питаннях екології. Є ризик, що, об’єднавши два міністерства, ми втратимо відповідальне відомство за виконання цих угод. Важливо, хто буде цими напрямками керувати. Але такий симбіоз можливий», — запевнив він.

До того ж нардеп розповів, що ходять чутки про об’єднання Мінсоцзахисту та МОЗ.

Читайте також: Стець офіційно заявив про свою відставку

«Мені здається це нереалістичним сценарієм, тому що ми погубимо і один, і інший напрямок. Більш реалістично можливе об’єднання Міністерства культури з Міністерством сім’ї, молоді та спорту. Відповідні розмови на сьогоднішній день йдуть», — розповів Березенко.

Водночас, на думку нардепа, міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі необхідно звільнити.

«Квіташвілі роззброїли, коли почали піддавати сумніву його роботу парламентарії, зокрема комітет охорони здоров’я, коли почалася вся ця дискусія про відсутність реформ. Ми зараз фактично заморозили ситуацію, не голосуючи за його відставку за його заявою. Ми зв’язали міністра по руках і ногах — і його не звільняємо, і реформи не проводимо», — додав він.

Нагадаємо, раніше український прем6єр Арсеній Яценюк назвав віце-президент США Джозефу Байдену п’ять реформ, які уряд має намір провести. Американський політик закликав українську владу діяти спільно і нагадав про Майдан.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх