. Світланці потрібна допомога небайдужих | Набат-время знать больше

Світланці потрібна допомога небайдужихСвітланка — четверта дитина у родині (друга із другої двійні ) -потребує дороговартісного лікування від ДЦП, спастичного тетрапарезу з обмеженою руховою активністю.

Таку хворобу спричинили складні пологи, після яких у дівчинки почалися судоми. Зараз дівчинка потребує інтенсивного лікування у спеціалізованих медичних установах. Проте курс такого лікування коштує в середньому 8 -12 тисяч гривень.

«Після кожного курсу лікування відмічається хоча і мінімальна, але позитивна динаміка. В свої 3 рочки Світланочка вже вміє добре утримувати голову, навчилася повертатися на боки, сидить, стоїть і повзає на «руках і ногах» поки ще із повною підтримкою, реагує на навколишніх, усвідомлено звертається, жує самостійно. Це все дякуючи постійним реабілітаційним і медикаментозним лікуванням, які на сьогоднішній день, на жаль, дуже дороговартісні», — каже мама дитини.

«Допоможіть , будь-ласка, зібрати кошти на лікування моєї донечки Світланочки, щоб вона могла жити повноцінним життям і радіти кожному прожитому дню», — просить жінка.

Реквізити для лікування:

Картка Приватбанку 5168 7572 5511 7071

мама Світланки — Мельник Наталія Василівна

Група допомоги в контакті:

https://vk.com/club74255616

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх