. Суд повністю зняв арешти з рахунків і газу компанії Ахметова | Набат-время знать больше

Суд повністю зняв арешти з рахунків і газу компанії АхметоваУНІАН

Основним акціонером «Нафтогазвидобування» є ДТЕК, що належить Ахметову

30 грудня Печерський суд Києва зняв арешт з рахунків компанії «Нафтогазвидобування» в шести українських банках. Про це стало відомо з двох визначень Печерського суду Києва від 21 грудня і від 30 грудня 2015 року, які були оприлюднені в Єдиному реєстрі судових рішень, пише «Перша інстанція«.

Декількома днями раніше той же суд скасував арешт з вуглеводнів, які були видобуті на свердловинах Мачухского і Семиренківського родовищ.

Читайте також: Найбагатші українці 2015 року. Порошенко ледь не дотягнув до мільярда

Арешт на 15 рахунків «Нафтогазвидобування» в шести українських банках був накладений в середині червня минулого року. Тоді ж були арештовані вуглеводні, видобуті на свердловинах Мачухского родовища і свердловинах Семиренківського родовища.

Санкція була застосована в рамках кримінального розслідування про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

За рішенням суду, видобувному підприємству заборонялося використовувати або відчужувати видобутий газ, користуватися рахунками.

У суді юристи «Нафтогазвидобування» доводили, що розмір збитку державі від несплати податків не сходиться з арештованими сумами на рахунках компанії. Слідчими, крім того, не було встановлено, скільки грошей було у «Нафтогазвидобування» в банках (сума в судових документах не уточнюється).

Суддя Володимир Карабань погодився з цими та іншими доводами, знявши арешт з усіх рахунків компанії 30 грудня 2015.

Аналогічним результатом для «Нафтогазвидобування» закінчився і другий суд, де її юристи оскаржували заборону на відчуження вуглеводнів, видобутих компанією на Семиренківському і Мачухском родовищах.

Нагадаємо, раніше Печерський суд Києва ухвалив рішення про зняття арешту з одного з рахунків компанії «Нафтогазвидобування».

Примітно, що «Нафтогазвидобування» — одна з найбільших приватних газодобувних компаній в Україні, основним з акціонерів якої є холдинг ДТЕК, що належить олігарху Рінату Ахметову.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх