. Стало відомо, коли з’явиться «теорія всього» | Набат-время знать больше

Стало відомо, коли з’явиться «теорія всього»Sonia Fernandez

Теорія струн, у разі свого успіху, що дозволить послідовно описати всі чотири відомих в фундаментальні взаємодії

Фізик-теоретик Джозеф Полчинский спрогнозував рік завершення створення квантової теорії гравітації.

На думку вченого, це відбудеться в 2131 році на основі теорії струн, яка в даний час визнається переважною більшістю фізиків і математиків в якості єдиного кандидата на роль «теорії всього».

Терміни остаточного формулювання квантової теорії гравітації Полчинский визначив, зіставляючи етапи і темпи розвитку фізики протягом XX і початку XXI століть. Вчений розглянув еволюцію фізики за останні 116 років, і зіставив досягнення людством тих або інших масштабів енергій з часом цієї події. Вчений почав з 1899 року, коли німецький фізик Макс Планк ввів в розгляд довжину, названу його ім’ям, складену з фундаментальних констант (постійної Планка, гравітаційної сталої і швидкості світла у вакуумі) і дорівнює 10-33 сантиметрів.

Нині ця величина вважається недосяжним для сучасних експериментів масштабу, на якому діє теорія струн. Теорія струн, у разі свого успіху, що дозволить послідовно описати всі чотири відомих в даний час фундаментальних взаємодій: електромагнітне, слабке, сильне і гравітаційне.

Читайте також: Стали відомі лауреати Нобелівської премії в галузі фізики

Нагадаємо, що фізики знайшли в грозовій хмарі антиматерію.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх