. СБУ викликала на допит одіозного екс-регіонала Колесніченка | Набат-время знать больше

СБУ викликала на допит одіозного екс-регіонала КолесніченкаУНІАН

Колесніченка викликають як підозрюваного

Служба безпеки України опублікувала повістку щодо виклик на допит як підозрюваного колишнього народного депутата від «Партії регіонів» Вадима Колесніченка.

Про це повідомляє прес-служба силового відомства.

Читайте також: Колесніченка позбавили мандата з другої спроби

Від скандального екс-політика вимагають з’явитися 17 та 18 вересня 2015 року о 10 ранку у головному слідчому управлінні СБУ.

Колесніченка збираються допитати як підозрюваного за ч. 2 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.3 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у листопаді 2014 року Служба безпеки України відкрила кримінальні провадження щодо причетності колишніх народних депутатів від Партії регіонів та КПУ, яких підозрюють у посяганні на територіальну цілісність України. Серед них був і Вадим Колесніченко. 16 січня 2015 року його оголосили у розшук.

 

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх