. Росія відповість НАТО створенням на заході трьох нових дивізій | Набат-время знать больше

Росія відповість НАТО створенням на заході трьох нових дивізійReuters

В 2016 році в західному напрямку будуть створені три нових дивізії Росії. Про це Reuters заявив глава Міноборони РФ Сергій Шойгу. На його думку, це є найбільш важливим завданням на рік, оскільки в 2015 році НАТО провело навчання неподалік кордонів Росії.

Сергій Шойгу додав, що необхідно не тільки сформувати дивізії, а й створити полігони, місця зберігання техніки і табори для проживання особового складу, повідомляє РБК.

Міністр оборони РФ додав, що в 2016 році у всіх військових закладах будуть проведені позапланові перевірки бойової підготовки, особлива увага буде приділятися саме передислокації військових на далекі відстані.

Як повідомлялося раніше, у червні 2015 року Північноатлантичний Альянс провів масові навчання військових поблизу кордонів Росії — на території Польщі і країн Балтії. У навчаннях взяли участь 11 тис. солдатів, 40 військових літаків і близько 500 одиниць техніки.

Таким чином, Росія створила нову стратегію національної безпеки, в якій йдеться про «нарощування силового потенціалу» НАТО і про «порушення норм міжнародного права». Своєю чергою, НАТО назвали претензії з боку РФ безпідставними.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада РФ в 2016 році планує провести понад 100 командно-штабних тактичних і спеціальних навчань ракетних військ стратегічного призначення. Крім того, в Росії заплановано 16 запусків міжконтинентальних балістичних ракет.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх