. Путін згадав про Наполеона і справедливість, пояснюючи окупацію Криму | Набат-время знать больше

Путін згадав про Наполеона і справедливість, пояснюючи окупацію КримуТСН.ua

Президент РФ Володимир Путін продовжує запевняти, що Росія у Криму не порушила міжнародне право.

«У випадку з Кримом міжнародне право не порушене. У відповідності з Статутом ООН кожен народ має право на самовизначення», — заявив він в інтерв’ю німецькому виданню Bild, додавши, що присутність російських збройних сил на півострові було необхідно лише для того, щоб запобігти «втручанню у вільне волевиявлення людей«.

Читайте також: Росія засумнівалася в окупаційній «владі» Криму — ЗМІ

«Ми не воювали, не окупували нікого, ніде не стріляли, жодна людина не загинула в результаті подій у Криму. Жодна! Ми використовували збройні сили лише для того, щоб стримати двадцять з гаком тисяч військовослужбовців України від втручання у вільне волевиявлення людей, які там проживають», — сказав Путін.

«Наполеон якось сказав, що справедливість ‒ це втілення Бога на землі. От возз’єднання Криму з Росією ‒ це справедливе рішення», — заявив президент.

Читайте також: Порошенко остаточно затвердив дату тимчасової окупації території України

Нагадаємо, що 16 березня 2014 року в Криму почався псевдореферендум, який не був визнаний світом, щодо статусу АРК. Обидва питання, винесені на нього, не передбачали збереження статусу Автономної республіки Крим. Люди голосували під дулами автоматів так званих «зелених чоловічків», які виявилися російськими військовими.

Зазначимо, що під час штурму українського фотограмметричного центру в/ч А-3674 в Сімферополі був убитий один український військовослужбовець.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх