. Президент Ізраїлю поклав руку на серце під час виконання українського гімну | Набат-время знать больше

Президент Ізраїлю поклав руку на серце під час виконання українського гімнуТСН

Президентське подружжя зустрів глава Ізраїлю Реувен Рівлін з дружиною

Президент Петро Порошенко здійснює дводенний державний візит до Ізраїлю. Сьогодні, 22 грудня, президентське подружжя зустрів глава Ізраїлю Реувен Рівлін з дружиною.

Дивіться фото: Візит Порошенка до Ізраїлю: президент у кіпі вшанував жертв Голокосту і похизувався низкою угод

 

Перша леді Нехама Рівлін, як пише місцева преса, родом з України. Примітно, що президент Рівлін під час виконання українського гімну, як і українці, тримав руку на серці, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

«Мій вчитель Зеєф Жаботинський був з Одеси, він там народився, і я хочу наголосити саме ось на чому. Всі учні Жаботинського добре пам’ятали його слова: «Зберегти особливий характер нації – дуже важливо для її прогресу», — зазначив він. 

Україна готова активно виходити на ізраїльський ринок зі своїми харчами — наше зерно та продукти птахівництва тут добре відомі. На зустрічі із прем’єр-міністром Біньяміном Нетаньяху президент Порошенко пропонує якнайшвидше підписати Угоду про зону вільної торгівлі між нашими країнами. 

Читайте також: Ізраїль прийме на роботу тисячі українців — Порошенко

Тема, яку ізраїльська сторона, а на їхнє прохання — і українська, не коментують, — співпраця в галузі безпеки та оборони. Усе, пов’язане із нею, обговорюють тет-а-тет. В українській делегації — заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, на запитання ТСН, зізнається — в реформі національної поліції є частина ізраїльського досвіду.

Між офіційними переговорами президенське подружжя Порошенків відвідало меморіальний комплекс жертв Голокосту.

Президент Петро Порошенко здійснює дводенний державний візит до Ізраїлю

 Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх