. Президент Ізраїлю поклав руку на серце під час виконання українського гімну | Набат-время знать больше

Президент Ізраїлю поклав руку на серце під час виконання українського гімнуТСН

Президентське подружжя зустрів глава Ізраїлю Реувен Рівлін з дружиною

Президент Петро Порошенко здійснює дводенний державний візит до Ізраїлю. Сьогодні, 22 грудня, президентське подружжя зустрів глава Ізраїлю Реувен Рівлін з дружиною.

Дивіться фото: Візит Порошенка до Ізраїлю: президент у кіпі вшанував жертв Голокосту і похизувався низкою угод

 

Перша леді Нехама Рівлін, як пише місцева преса, родом з України. Примітно, що президент Рівлін під час виконання українського гімну, як і українці, тримав руку на серці, йдеться в сюжеті ТСН.19.30.

«Мій вчитель Зеєф Жаботинський був з Одеси, він там народився, і я хочу наголосити саме ось на чому. Всі учні Жаботинського добре пам’ятали його слова: «Зберегти особливий характер нації – дуже важливо для її прогресу», — зазначив він. 

Україна готова активно виходити на ізраїльський ринок зі своїми харчами — наше зерно та продукти птахівництва тут добре відомі. На зустрічі із прем’єр-міністром Біньяміном Нетаньяху президент Порошенко пропонує якнайшвидше підписати Угоду про зону вільної торгівлі між нашими країнами. 

Читайте також: Ізраїль прийме на роботу тисячі українців — Порошенко

Тема, яку ізраїльська сторона, а на їхнє прохання — і українська, не коментують, — співпраця в галузі безпеки та оборони. Усе, пов’язане із нею, обговорюють тет-а-тет. В українській делегації — заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, на запитання ТСН, зізнається — в реформі національної поліції є частина ізраїльського досвіду.

Між офіційними переговорами президенське подружжя Порошенків відвідало меморіальний комплекс жертв Голокосту.

Президент Петро Порошенко здійснює дводенний державний візит до Ізраїлю

 Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх