. Прем’єр Великобританії хоче дозволити поліцейським стріляти без попередження | Набат-время знать больше

Прем’єр Великобританії хоче дозволити поліцейським стріляти без попередженняReuters

Кемерон хоче дозволити поліцейським стріляти без попередження — в разі загрози теракту

Після терактів у Парижі прем’єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон доручив провести аналіз щодо використання зброї співробітниками поліції в Англії та Вельсі, повідомляє ВВС.

Перегляд законодавства матиме на меті в першу чергу забезпечення законодавчої можливості для поліцейських стріляти без попередження у разі загрози теракту.

Зараз законодавство Британії, на думку Кемерона, не дає поліцейським можливості працювати з упевненістю.

Читайте також: Кемерон зізнався, що Британії загрожує Росія

Кемерон зажадав змінити закон, оскільки поліцейські потребують «політичної і правової підтримки при здійсненні захисту населення Великобританії від кривавих терактів, зразок відбулися в Парижі».

Втім, правники вже попереджають про можливі негативні наслідки від такого рішення. Тим часом на думку місцевих спостерігачів, ініціатива прем’єр-міністра зустріне шквал критики в парламенті з боку лідера Лейбористської партії Джеремі Корбіна, оскільки мова йде також про те, що крім запобігання терактів поліцейські зможуть вільно використовувати стрілецьку зброю для боротьби з організованою злочинністю.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх