. Порошенко закликав розширити санкції проти РФ за проведення фейкових виборів на Донбасі | Набат-время знать больше

Порошенко закликав розширити санкції проти РФ за проведення фейкових виборів на ДонбасіFacebook/Адміністрація президента України

Порошенко хоче, щоб Росія отримала жорсткіші санкції за рішення про фейкові вибори на Донбасі

Світ має розширити санкції проти Росії за проведення псевдовиборів на Донбасі.

Про це написав на своїй сторінці у Twitter прес-секретар президента України Святослав Цеголко.

«Президент закликав світ до продовження і розширення санкцій проти РФ за рішення про проведення фейкових виборів на Донбасі», — зазначив він.

До того ж Порошенко заявив, що рішення про проведення так званих виборів ватажками «ДНР» 18 жовтня та «ЛНРівцями» 1 листопада становить величезну небезпеку Мінським домовленостям.

«Це авантюрне, безвідповідальне рішення потребує нашої чіткої, скоординованої реакції на загрозу, яка створена Мінським домовленостям, у вигляді продовження та розширення санкцій, забезпечення рішучих кроків, які дозволять нам укріпити оборону не лише України, а й всього Європейського Союзу, бо зараз тут іде війна не лише за суверенітет і територіальну цілісність України, а й за свободу, демократію, за європейські цінності», – додав глава держави.

Зазначимо, за словами секретаря РНБО Олександра Турчинова, фейковими виборами на Донбасі Росія зриває мирний план.

Нагадаємо, раніше ватажок бойовиків Олександр Захарченко дав «зелене світло» псевдовиборам у «ДНР», призначивши їх на 18 жовтня.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх