. Порошенко офіційно дозволив допуск в Україну збройних сил США та НАТО | Набат-время знать больше

Порошенко офіційно дозволив допуск в Україну збройних сил США та НАТОУНІАН

Під час військових навчань «Сі Бриз-2015»

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив План проведення багатонаціональних військових навчань у 2016 році, а також закон «Про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2016 році для участі у багатонаціональних навчаннях».

Зокрема, документи передбачають проведення на території України багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних сил України та допуску підрозділів збройних сил інших держав для участі у цьому заході. Крім того, українські військові братимуть участь у подібних навчанням за кордоном.

«На територію України для участі у заходах підготовки у рамках військового співробітництва буде допущено підрозділи Збройних сил Сполучених Штатів Америки, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми «Партнерство заради миру» з відповідним озброєнням і військовою технікою. Проведення навчань підвищить ефективність виконання національних програм щодо підготовки ЗСУ до виконання покладених на них завдань з оборони держави та реалізації міжнародних зобов’язань України, зокрема щодо участі в міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки», – ідеться в повідомленні прес-служби глави держави.

Читайте також: Навчання українських військових у цифрах. Інфографіка

За допуск та виведення військ інших держав, безпеку громадян відповідатиме Кабмін та Міноборони. Фінансуватимуть навчання українських військових із держбюджету.

У 2016 році підрозділи інших держав на території України братимуть участь у навчаннях «Кленова арка-2016», українсько-американському навчанні «Сі Бриз-2016», українсько-американському навчанні «Репід Трайдент-2016».

Нагадаємо, 23 листопада на Яворівському полігоні урочисто відкрили навчання під керуванням військових інструкторів зі Сполучених Штатів, Канади та Литви. Навчання триватимуть до 2017 року. За цей час планують, що вишкіл пройдуть близько п’яти тисяч українських піхотинців. 

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх