. Полторак вручив орден «За мужність» медсестрі-добровольцю, яка втратила на Донбасі обидві ноги | Набат-время знать больше

Полторак вручив орден «За мужність» медсестрі-добровольцю, яка втратила на Донбасі обидві ногиFacebook/Степан Полторак

Ірині Іванюш вручили орден «За мужність»

Медсестру-добровольця, яка разом із трьома бійцями підірвалася на фугасі біля Авдіївки, нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook очільник Міноборони Степан Полторак.

«Завдяки таким, як Ірина, сьогодні ми зупинили ворога на Сході. Вони — наша національна гордість! Ірина Іванюш добровільно пішла в армію санінструктором. Під час виконання завдань в зоні АТО, випадково натрапивши на розтяжку, дівчина втратила обидві ноги, наразі вона проходить лікування та реабілітацію», — наголосив він.

Окремо Полторак пообіцяв, що у Міноборони «докладуть зусиль, аби вирішити проблеми із набуттям статусу та готові запропонувати посаду, де вона зможе передавати свій неоціненний досвід».

Завдяки таким, як Ірина, сьогодні ми зупинили ворога на Сході. Вони — наша національна гордість!Ірина Іванюш добровіль…

Posted by Степан Полторак on 16 вересня 2015 р.

Нагадаємо, раніше Порошенко нагородив орденом «За мужність» понад 60 бійців. Ще одного військового відзначили орденом Богдана Хмельницького.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх