. Освітяни повідомили, де зберігалися сервери системи ЗНО | Набат-время знать больше

Освітяни повідомили, де зберігалися сервери системи ЗНОЛікарчук звільнився з центру контролю за освітою

Ігор Лікарчук повторно написав заяву про звільнення з посади директора Центру оцінювання освіти. До цього його спонукали події у Івано-Франківську, йдеться в сюжеті ТСН.

Там слідчі побували в будинку керівника регіонального центру оцінювання Богдана Томенчука та у квартирі його сина.

Івано-Франківський регіональний центр забезпечував технічну підтримку та захист всієї системи оцінювання ЗНО. Сервери звідти слідчі забрали ще 21 липня.

«Тепер вже не секрет: технічна підтримка і весь захист інформації лежав на Івано-Франківському центрі всі ці роки. Але в нас не було ніяких кодів доступу до інформації. На нас лежало, аби система працювала і аби її не зламали. Систему не зламали, система працювала. І говорити про те, що в мене щось можна було знайти, це – розсмішити смішного», — пояснив директор центру Богдан Томенчук.

Як уже повідомлялося, Лікарчук пішов із посади очільника Центру оцінювання якості освіти. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх