. Нелегальні мігранти намагались через Україну «прошмигнути» до Німеччини | Набат-время знать больше

Нелегальні мігранти намагались через Україну «прошмигнути» до Німеччиниdpsu.gov.ua

Біженці намагались перетнути український кордон

Протягом двох діб українські прикордонники затримали вісьмох незаконних мігрантів. Про це у неділю, 13 вересня, відзвітувала Держприкордонслужба.

Чернівецький прикордонний загін виявив та затримав двох громадян Пакистану та одного з Афганістану. Порушників зупинили без документів неподалік Остриці. За словами затриманих, кінцевою метою подорожі для них мала стати Німеччина.

Трьох порушників без документів за 50 метрів від кордону зупинили прикордонники відділу «Косине» Мукачівського загону. Помітити невідомих вдалося за допомогою тепловізора. Під час фільтраційних заходів затримані повідомили, що вони прямують із Сирії.

Також у суботу в ході пошукової ситуації прикордонники відділу «Великий Березний» Чопського загону біля лінії кордону затримали громадянина Вірменії.

А на південному напрямку державного кордону прикордонники відділу «Кучурган» Білгород-Дністровського загону затримали громадянина Грузії.

Катастрофічна ситуація з нелегальними мігрантами склалася в Угорщині. Кордон країни штурмують тисячі нелегалів, до кінця року їх може набратись до мільйона. Більшість з них намагаються прорватись до Ніеччини.

Влада Угорщини побоюється кривавого повстання мігрантів і обіцяє з початку тижня почати арешти. Війська виведені на кордони. 

 

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх