. Не українці борються з Росією, а навпаки — Клімкін на Радбезі ООН | Набат-время знать больше

Не українці борються з Росією, а навпаки — Клімкін на Радбезі ООНУНІАН

За словами Клімкіна, російсько-терористичні війська 13,5 тис. разів порушили перемир&#0146я з 12 лютого.

З часу підписання Мінських домовленостей 12 лютого 2015 року російські військові та контрольовані ними терористи 13500 разів обстріляли українські позиції у зоні АТО.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час чергового засідання Ради безпеки ООН у Нью-Йорку, передає УНІАН.

Міністр нагадав, що одразу після підписання угод окупанти розпочали повномасштабну військову операцію у Дебальцевому і «Україна знову понесла серйозні втрати». Клімкін зазначив, що саме Росія веде війну з українським народом, надсилає в Україну зброю та анексує українські території.

«Все-таки не українці борються з Росією, а навпаки. Не Україна надсилає зброю в Росію, а навпаки, і не Україна анексує російську територію, а якраз навпаки», — заявив Клімкін.

Читайте також: «Бандера» для АН-178 і неонацисти в Києві: Чуркін знову видав «перли» на засіданні Радбезу ООН

Міністр закордонних справ України закликав Раду безпеки ООН створити місію для початку контролю над процесом роззброєння бойовиків та виведення російських військ з Донбасу.

«Така місія або розширення місії Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ дозволить такі положення Мінських угод як роззброєння незаконних збройних формувань, моніторинг і перевірка виведення російських військ та озброєння, забезпечення розповсюдження гуманітарної допомоги, забезпечення належних можливостей для проведення місцевих виборів у відповідності до стандартів ОБСЄ. Я наполегливо закликаю ще раз Раду безпеки взяти на себе керівництво щодо створення такої місії», — наголосив Клімкін.

Нагадаємо, від початку конфлікту на сході України загинуло більше дев’яти тисяч людеййдеться у дванадцятій доповіді Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

У штаб-квартирі ООН починають обговорювати українське питання

 Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх