. Крихітний Нікітка потребує допомоги небайдужих людей | Набат-время знать больше

Крихітний Нікітка потребує допомоги небайдужих людейБубнову Нікітці зараз два місяці, росте і розвивається як всі немовлята, але малюк народився з аномалією — руки у нього коротше, ніж у здорової дитини через відсутність променевих кісток, ліктьових суглобів, і всього по три пальчики на руках.

«Фактично, брати предмети в руки він не зможе, і навіть сам не зможе дістати до ротика ручкою, бо ручки не згинаються в ліктях. Діагноз на Україну поставили: вроджена аномалія верхніх кінцівок. Лікарі з Ізраїлю називають точний діагноз-плечелучевий синостоз», — розповідає мама крихітки.

Функції для обох рук можна відновити, якщо дитині провести від 6 до 8 поетапних операцій. Починати потрібно з пальчиків у віці 6-8 місяців. Далі буде подовження рук, а потім формування ліктьового суглоба, розповіли медики мамі.

«Приблизну вартість операцій нам вказали — 50 тисяч доларів. Ми звертаємося до вас допомогти нашій дитині у лікуванні та зборі коштів на операції», — просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку

№ картки 4149 4978 2955 7109

Бубнова Олена Миколаївна

Источник

На ту же тему
Обсуждение: есть 1 комментарий
 1. Dantshik:

  Шалом!
  Слава і Хвала і Подяка Господу Богу, Котрий викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести, тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
  Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і просити прощення для зменшення прірви за самотужки і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол — нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Закликаючи Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Їешуа-Спасителя і Кров’ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров’я,востанову і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться диво!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5:4)
  Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх