. Крихітний Нікітка потребує допомоги небайдужих людей | Набат-время знать больше

Крихітний Нікітка потребує допомоги небайдужих людейБубнову Нікітці зараз два місяці, росте і розвивається як всі немовлята, але малюк народився з аномалією — руки у нього коротше, ніж у здорової дитини через відсутність променевих кісток, ліктьових суглобів, і всього по три пальчики на руках.

«Фактично, брати предмети в руки він не зможе, і навіть сам не зможе дістати до ротика ручкою, бо ручки не згинаються в ліктях. Діагноз на Україну поставили: вроджена аномалія верхніх кінцівок. Лікарі з Ізраїлю називають точний діагноз-плечелучевий синостоз», — розповідає мама крихітки.

Функції для обох рук можна відновити, якщо дитині провести від 6 до 8 поетапних операцій. Починати потрібно з пальчиків у віці 6-8 місяців. Далі буде подовження рук, а потім формування ліктьового суглоба, розповіли медики мамі.

«Приблизну вартість операцій нам вказали — 50 тисяч доларів. Ми звертаємося до вас допомогти нашій дитині у лікуванні та зборі коштів на операції», — просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку

№ картки 4149 4978 2955 7109

Бубнова Олена Миколаївна

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх