. Кремль послабить антитурецькі санкції заради добудови об’єкти ЧС-2018 | Набат-время знать больше

Кремль послабить антитурецькі санкції заради добудови об’єкти ЧС-2018Reuters

Великі турецькі підрядні компанії можуть залишитися в Росії

Російська влада готова послабити санкції щодо працюючих у країні турецьких будівельних компаній, щоб добудувати об’єкти до чемпіонату світу з футболу.

Про це повідомляє «Комерсант«.

Один із чиновників стверджує, що великі турецькі підрядні компанії можуть залишитися в Росії за умови, що створять спільні підприємства з російськими партнерами, яким буде належати не менше 75% плюс одна акція.

Послаблення можуть стосуватися договорів з будівництва об’єктів до чемпіонату світу з футболу 2018 року, який відбудеться у РФ.

Турецькі компанії переважно виступають субпідрядниками з будівництва спортивних, інфраструктурних та готельних об’єктів. Це близько трьох десятків компаній, а загальний обсяг виконуваних ними робіт може становити близько 60 млрд руб.

Читайте також: Невизнана Абхазія приєдналася до санкцій РФ проти Туреччини

Нагадаємо, що  указ про введення санкцій проти Туреччини був підписаний після інциденту з російським Су-24, який збили турецькі військові.

Якщо Анкара лише готує позов проти Росії до СОТ, то Україна кілька разів звернулась до організації щодо порушень правил торгівлі. 

Київ звинуватив Москву в обмеженні експорту вагонів і стрілочних переводів, починаючи з 2013 року. Обмеження стосувались Крюківського вагонобудівного заводу, Дніпропетровського заводу стрілочних переводів, підприємства «Азовзагальмаш» і Харківського машинобудівного заводу «ФЕД». Експорт України товарів вказаної групи скоротився з 1,7 млрд доларів у 2013 р. до 51 млн доларів за сім місяців 2015 року.

Крім того, Україна готує новий позов до Світової організації торгівлі проти Росії щодо торгових обмежень стосовно продовольчої продукції. Порушення експорту з України, за словами представників Кабміну України, є системними і тривають дуже довго.

Росія розширила перелік санкцій проти Туреччини

 Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх