. Корбан розповів, де готується до нової операції | Набат-время знать больше

Корбан розповів, де готується до нової операціїУНІАН

Лідер партії УКРОП Геннадій Корбан після зміни йому запобіжного заходу з домашнього арешту на утримання під вартою перебуває в лікарні.

Про це розповів сам політик, додавши, що очікує на ще одну операцію.

«Я у лікарні, поки що в лікарні. Я ще проходжу лікування, плюс реабілітація після першої операції», — зазначив Корбан.

Своєю чергою адвокат лідера УКРОПу Оксана Томчук наголосила, що її підзахисний перебуває на лікуванні в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова. За її словами, стан Корбана погіршився.

«Якщо стандартний протокол лікування після подібної процедури передбачає 4-5 днів, то мій підзахисний перебуває на лікуванні вже більше 10 днів. І я пов’язую це з тими експериментами, які над ним проводилися в прямому ефірі, коли протягом 30 годин він перебував без належної медичної допомоги», — пояснила вона.

Нагадаємо, 6 листопада Печерський районний суд Києва обрав для голови політради партії УКРОП Геннадія Корбана запобіжний захід — домашній арешт терміном на 2 місяці цілодобово — до 31 грудня 2015 року. 1 грудня Апеляційний суд Києва залишив без змін рішення райсуду про домашній арешт лідера УКРОПу. 28 грудня Дніпровський райсуд Києва змінив запобіжний захід Корбану на взяття під варту терміном на 60 днів. Напередодні цього засідання Корбана прооперували в клініці Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова. 5 січня Апеляційний суд Києва відклав розгляд скарги захисту лідера партії УКРОП Геннадія Корбана на його арешт на 13 січня.

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх