. Допоможіть мамі Юлії поставити доньку на ноги | Набат-время знать больше

Допоможіть мамі Юлії поставити доньку на ногиЧепурко Юлія з’явилася на світ передчасно і самостійно не дихала, це призвело до важких наслідків і дитині врешті діагностували ДЦП. До того ж у дитини були проблеми з очима і у 10 місяців їй довелося пройти операцію з видалення хрусталику.

Відтоді додалася боротьба з ДЦП. Дитині була проведена операція за методом Ульзібата, вона пройшла спеціалізовані курси реабілітації. І мала хороші результати, проте їх недостатньо.

«Юлі 6,5 років і зараз дитина не ходить, себе не обслуговує. Дитині потрібна повторна операція за методом Ульзібата, яка допоможе отримати новий результат, щоб знизити тонус на м’язах ніжках. Без цієї операції дитина не стане на ноги. Будь ласка, допоможіть нам зібрати кошти, операція коштує дуже дорого 15000 грн — для нас це захмарна сума», — каже мама дівчинки

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149 4978 3689 0899

Чепурко Ольга

Источник

На ту же тему
Обсуждение: есть 1 комментарий
 1. Dantshik:

  Шалом!
  Слава і Хвала і Подяка Господу Богу, Котрий викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести, тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
  Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і просити прощення для зменшення прірви за самотужки і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол — нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Закликаючи Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Їешуа-Спасителя і Кров’ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров’я,востанову і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться диво!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5:4)
  Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх