. Допоможіть 10-річному Іванку зробити свої перші самостійні кроки | Набат-время знать больше

Допоможіть 10-річному Іванку зробити свої перші самостійні крокиБогомолов Іванко страждає через діагноз ДЦП, він самостійно не ходить.

Таким діткам як Іванко життєво необхідно регулярно проходити реабілітацію в різних лікувальних закладах, щоб покращувати і закріплювати свої вміння та можливості.

Разом з тим рекомендують оперативне втручання, бо м’язи і сухожилля не встигають за ростом кісток. Не виключенням є і Іванко.

«Можливість Ванечку поставити на ноги є, але для цього потрібна дорога і тривала реабілітація. Ми лікуємося в клініках Харкова, Дніпропетровська, Трускавець … Лікарі після кожного курсу відзначають позитивну динаміку. У Вані є хороші результати і зупинятися не можна», — розповідає тато хлопчика.

«Ми з величезною надією просимо Вас надати посильну допомогу! Ласка, простягніть руку допомоги Ванічці! Пішли позитивні результати, але не можна зупинятися, треба йти вперед», — каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 5168 7556 2414 7415

Андросова Олена Анатоліївна

http://vk.com/club57487871

Источник

На ту же тему
Обсуждение: есть 1 комментарий
 1. Dantshik:

  Шалом!
  Слава і Хвала і Подяка Господу Богу, Котрий викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести, тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
  Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і просити прощення для зменшення прірви за самотужки і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол — нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Закликаючи Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Їешуа-Спасителя і Кров’ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров’я,востанову і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться диво!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5:4)
  Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх