. Бойовик Мозгового «Рибачок» розповів, чому вирішив здатися СБУ | Набат-время знать больше

Бойовик Мозгового «Рибачок» розповів, чому вирішив здатися СБУ«Рибачок» розчарувався в ідеології «ДНР»

Мешканець Миколаївки на Донеччині, який брав участь у діяльності терористичної організації «ДНР», вирішив повернутися на підконтрольну Україні територію та здався правоохоронцям.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

За словами чоловіка, він мав позивний «Рибачок» і воював на боці бойовиків від загону Олексія Мозгового з травня до жовтня 2014 року.

«Моїм командиром був «Філін». Моїм завданням були збір і передача «Філіну» розвідданих про пересування української техніки, окрім цього стояв на блокпостах. У листопаді 2015 року, втомившись від такого життя, від війни, вирішив повернутися додому і здався СБУ. Дізнався, що в такому випадку у мене є шанс бути звільненим від кримінальної відповідальності», — розповів він.

До того ж екс-бойовик звернувся до своїх колишніх поплічників із закликом припинити бої на Донбасі.

«Хлопці, які тримають тепер зброю, прохання, кидайте його, повертайтеся до рідних і близьких, вони вас чекають», — наголосив він.

Наразі триває перевірка.

Нагадаємо, раніше на Луганщині суд амністував бойовика «ЛНР», який добровільно здався правоохоронцям. Колишній бойовик надав слідству інформацію про терористів у зоні АТО.

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх