. Білл Гейтс і Порошенко по Skype обговорили боротьбу із поліомієлітом | Набат-время знать больше

Білл Гейтс і Порошенко по Skype обговорили боротьбу із поліомієлітомСайт президента України

Білл Гейтс подякував за те, що питання боротьби з поліомієлітом перебуває на особистому контролі президента України

Президент України проінформував Білла Гейтса, благодійний фонд якого займається підтримкою боротьби з поліомієлітом у світі, про заходи, які в цій сфері вживає Україна.

Співрозмовники обговорили питання імунізації населення від поліомієліту, а також питання співпраці з Фондом Гейтса. Петро Порошенко наголосив, що для України дуже важливо зробити все, щоб відновити статус країни без поліомієліту, який Україна мала з 2002 року.

Білл Гейтс подякував за те, що питання боротьби з поліомієлітом перебуває на особистому контролі президента України. Співрозмовники також обмінялися думками щодо реформ в Україні.

При цьому Петро Порошенко наголосив, що впровадження інновацій та роботу Національної ради реформ в Україні координує колишній керівник офісу компанії «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків. Співрозмовники домовилися продовжити діалог під час зустрічі в Нью-Йорку найближчим часом.

Читайте також: У МОЗ розповіли подробиці майбутньої вакцинації проти поліомієліту

 

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх