. Аваков заявив, що Саакашвілі принизив його як чоловіка | Набат-время знать больше

Аваков заявив, що Саакашвілі принизив його як чоловікаМіністр внутрішніх справ Арсен Аваков вибачився перед українцями за те, що не стримався під час сварки з Саакашвілі.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков кинув склянкою з водою в главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, тому що той публічно принизив міністра.

Про це Аваков заявив в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Є норматив моралі, який мені батьки заклали. Якщо людина безсоромно і нахабно принижує мене, як чоловіка, публічно, я публічно повинен відповідати. Я відповів так емоційно, щоб не вдарити цю людину», — розповів міністр.

Читайте також: Розберемося без упирячих порад. Аваков відповів Путіну на критику Саакашвілі

При цьому Аваков каже, що йому шкода, що відео інциденту стало надбанням громадськості.

«Мені дуже шкода і я вибачаюся перед людьми всі, що ви бачили це відео. Мені шкода, що у мене розбурхалися емоції. Але я людина, я не хочу бути ні гірше, ні краще, ніж я є», — сказав він.

Нагадаємо, конфлікт між чиновниками на засіданні Ради реформ стався 14 грудня цього року. На думку Саакашвілі, міністр Аваков різко відреагував на його слова нібито через розслідування на Одеському припортовому заводі. «Тому що це дуже велика корупційна схема, в якій замішані інтереси депутатів «Народного фронту» Сергія Пашинського, його бізнес-партнера Сергія Тищенка, а також нардепа Миколи Мартиненка», — заявив голова Одеської ОДА.

Читайте також: Що сталося між Аваковим і Саакашвілі

Своєю чергою, прес-секретар МВС Артем Шевченко виклав відео зустрічі Саакашвілі з російським бізнесменом Дмитро Мазепіним, який нібито претендує на купівлю ОПЗ. Однак самМіхеіл Саакашвілі відео назвав фальсифікацією

Президент України Петро Порошенко, який головував на засіданні, засудив лайку і образи. Глава держави додав, що це він запросив до України міжнародну команду реформаторів.

Аваков заявив, що Саакашвілі принизив його як чоловіка

 Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх