. Американська компанія купила український стартап за рекордну суму — ЗМІ | Набат-время знать больше

Американська компанія купила український стартап за рекордну суму — ЗМІain.ua

Snapchat купив Looksery за $ 150 млн.

Мобільний додаток обміну повідомленнями з прикріпленими фото і відео Snapchat купив одеський стартап Looksery.

Сума угоди склала близько 150 млн доларів, повідомляє AIN.UA.

Окремий додаток Looksery зник з AppStore, ставши частиною програми Snapchat — якщо під час запису відеодзвінка тапнути по зображенню свого обличчя, на екрані з’являться знайомі фільтри від Looksery.

Повідомляється, що вся команда розробки українського програми з Одеси переїде до США.

Looksery — це програма для мобільних пристроїв, яка дозволяє в реальному часі змінювати власне обличчя так, щоб гарно виглядати на фото і під час відеочату. За допомогою програми можна схуднути, погладшати, вирівняти колір шкіри і усунути її дефекти, змінити що завгодно — від кольору очей до форми черепа, накласти на обличчя анімацію мультяшного героя або героя фільму жахів.

Читайте також: Українці створили один з найуспішніших стартапів у Європі

Після вдалої кампанії на Kickstarter в минулому році про українську команду написали багато популярних ЗМІ: TechCrunch, Forbes, VentureBeat, їх показали на CNN. Це допомогло залучити західних клієнтів: технологія Looksery зацікавила операторів колл-центрів, косметичні компанії, кіностудії.

Завдяки тому, що швидко вдалося знайти клієнтів на західних ринках, команда дуже швидко вийшла на прибутковість, генеруючи небачені для українського стартапу $ 1 млн обороту на місяць.

Попередній голосний екзит української компанії був пов’язаний з Google: у вересні 2012 року компанія купила український Viewdle приблизно за $ 40 млн. А вже в лютому 2014 року компанію Viewdle закрили, а розробників перевезли в американський офіс Motorola Mobility.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх