. 4-річний Мазур Максим потребує допомоги | Набат-время знать больше

4-річний Мазур Максим потребує допомогиМазур Максим бореться з діагнозом — мікроцефалія, спастичний тетрапарез, епісиндром, ЗПМР.

Під час народження у хлопчика сталася асфікція, що і стала причиною наслідків – на другий день життя у дитини почалися судоми.

«Хоча форма захворювання у Максимчика важка, він дуже наполегливий і постійно дивує лікарів позитивною динамікою. Поступово у нас відмічаються покращення. Тонус знижується, діапазон рухів збільшується, ми вже пробуємо повзати на животі, стараємося утримувати рівно спинку, можемо сидіти і стояти з підтримкою. Максим починає бачити (реагує на тіні, фіксує погляд), пробує підтягуватись на руках, добре запам’ятовує людей з ким часто спілкується, розуміє мої пояснення і прохання. Та це ще дуже мало для трирічної дитини. Щоб синочку ставало краще, зупинятися не можна», — розповідає мама хлопчика.

Дитині потрібна професійна допомога кожні два місяці. За тривалий час лікування всі сімейні заощадження вичерпались.

«Зараз я виховую синочка сама, не працюю, оскільки дитина потребує постійного догляду. Попереду ще важкий тривалий шлях лікування, і ми маємо сили та бажання його подолати, але матеріальні можливості практично нульові. Тому змушена звертатися за допомогою до небайдужих людей. Допоможіть, будь ласка, Максимчику у його безмежному прагненні бути здоровим!!! Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу», — каже мама дитини.

Реквізити для допомги:

Приватбанк

№ картки 5168 7572 1936 5139

Мазур Аліна Сергіївна

Група в ВК https://vk.com/club74739733

 

Источник

На ту же тему
Обсуждение: есть 1 комментарий
 1. Dantshik:

  Шалом!
  Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
  Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол — нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
  І закликаючи Ім’я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров’я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5: 4)
  Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх