. Засновник українського монархізму став героєм роману | Набат-время знать больше

Засновник українського монархізму став героєм роману

Середа, 10 серпня 2016
16:10

Культура

Засновник українського монархізму став героєм роману

 
Коментувати
Роздрукувати

На Форумі видавців у Львові письменниця Таня Малярчук вперше представить книжку «Забуття». ЇЇ головним героєм став засновник українського монархізму В’ячеслав Липинський. Роман виходить у «Видавництві Старого Лева».

У книжці переплітаються дві сюжетні лінії, історична та сучасна: політика і мислителя В’ячеслава Липинського та жінки з теперішнього, котра досліджує старі газети, щоб віднайти власну ідентичність.

«Забуття» — це мій роман про ХХ століття, мої сто років втраченої пам’яті, — каже Таня Малярчук. — Це спроба згадати забуте. А також об’єднати індивідуальне і колективне українське, історичну достовірність і художню вигадку, кохання і покликання, божевілля і здоровий глузд. Його основою стало життя політика-невдахи і пристрасного мислителя В’ячеслава Липинського. Українці дуже перед Липинським завинили. Але ще більше вони завинили перед самими собою, бо були надто слабкими, щоб не стати жертвою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найбагатшого письменника 2016 року

Таня Малярчук — авторка кількох збірок короткої прози і роману «Біографія випадкового чуда» . Авторка вкладає розповідь про Липинського в уста молодої жінки, героїні роману, нашої сучасниці.

Нагадаємо, що у 2015 році російське видавництво видало книгу «Небо этого лета. Рассказы украинских писателей» , до якої ввійшли твори Тетяни Малярчук.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх