. За тиждень винищувачі НАТО двічі супроводжували літаки РФ над Балтикою | Набат-время знать больше

За тиждень винищувачі НАТО двічі супроводжували літаки РФ над Балтикою

Вівторок, 29 грудня 2016
03:14

Суспільство

Світ

За тиждень винищувачі НАТО двічі супроводжували літаки РФ над Балтикою

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: NATO nuotr.

Минулого тижня, винищувачі НАТО, які патрулюють в країнах Балтії, двічі піднімалися для супроводу російських військових літаків, які летіли в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем.

Про це повідомляє Delfi.lt з посиланням на Міноборони Литви.

22 грудня винищувачі НАТО впізнали російський розвідувальний літак Іл-20, який летів за заздалегідь наданим льотним планом, з вимкненим транспондером, але підтримував зв’язок з диспетчерами.

25 грудня був пізнаний транспортний літак Ту -134, що летів за заздалегідь наданим льотним планом, з вимкненим транспондером. Борт підтримував зв’язок з диспетчерами та летів з Калінінградської області в континентальну частину РФ.

ТУ-134 супроводжували два російські винищувачі Су-27, які розгорнулися над Естонією і повернулися в Калінінградську область.

Як повідомило міністерство, хоча Ту-134 є пасажирським літаком, його супровід — це стандартна процедура місії повітряної поліції НАТО для дотримання безпеки.

«Стандартною процедурою місії Балтійського повітряного патрулювання є впізнання та супровід військових літаків, які летять в зоні місії НАТО, тобто в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем, незалежно від типу літака, це стандартна процедура повітряного патрулювання НАТО, метою якої є забезпечення контролю над повітряним простором, безпеки та превенції порушень», — відзначило міністерство.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх