. За січень зібрали рекордні податки від аграріїв | Набат-время знать больше

За січень зібрали рекордні податки від аграріїв

Економіка,Вінниця

Середа, 22 лютого 2017
14:07

Регіони
Вінниця

За січень зібрали рекордні податки від аграріїв

 
Коментувати
Роздрукувати

За січень фіскальна служба Вінниччини отримала рекордну кількість податків від підприємств агропромислового комплексу – 980 млн грн. Це наслідок аграрної реформи – виробникам, які платять податки, держава буде повертати їх суму у повному обсязі, повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

«Всі аграрії повинні сплачувати податки. І це дає результат. За січень по Вінницькій області було зібрано рекордну кількість податків – 980 мільйонів гривень. Це пов’язано із тим, що аграрії почали сплачувати податок на додану вартість. Ті, хто офіційно платять податок в агропромисловому секторі, будуть отримувати державну підтримку. Сьогодні фіскальна служба формує реєстр платників, які працюють у сільському господарстві. Головний критерій – 75% виручки повинно надходити від виробництва сільськогосподарської продукції. Такому підприємству будуть повертати всі кошти сплачені у вигляді ПДВ. Будуть перераховуватись казначейством у перший день наступного місяця», — розповідає заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Це робиться для легалізації. Хто не буде легально продавати свою продукцію, той не отримає дотацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінку оштрафували на 11 тисяч за домашні яблука

Програма вже попрацювала у тестовому режимі. Зараз в області є 750 підприємств АПК і 1630 фермерських господарств. З них платять ПДВ 746 підприємств і 240 фермерів.

Трьох підприємців з Вінниччини покарали за неоформлених працівників. У Калинівці та Мурованих Курилівцях викрили неоформлених працівників. Вони працювали неофіційно та без трудових книжок. У Жмеринці фірма не виплатила найманому робітнику 4500 гривень зарплати.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх