. Європарламентарі написали Савченко листа | Набат-время знать больше

Європарламентарі написали Савченко листа

Середа, 06 квітня 2016
02:28

Суспільство

Україна

Європарламентарі написали Савченко листа

 
Коментувати
Роздрукувати

Депутати Європарламенту направили ув’язненій в Росії громадянці України Надії Савченко листа зі словами підтримки і запевненнями, що вони продовжать наполягати на її звільнення. Про це пише Крим.Реалії.

Лист, підписаний 26 членами Європейського парламенту, надійшов 4 березня через систему «РосУзнік», а 4 квітня Надія Савченко у відповідь написала листа, в якому запропонувала ввести персональні санкції проти керівництва Росії.

«Дорога Надія, ми, друзі України в Європейському парламенті, хотіли б поділитися з Вами нашою підтримкою і запевнити вас, що будемо продовжувати боротьбу за Ваше звільнення. Ви — приклад патріотизму, відданості Вашим цінностям і українському народові. Українці заслуговують жити в демократичній країні, вільній від зовнішнього вторгнення і тиску … Ми захоплюємося Вашою силою і стійкістю в протистоянні суду в стилі Кафки», — йдеться в листі європарламентарів.

Депутати порівняли Савченко з дисидентами радянських часів і розповіли про те, які дії роблять для її звільнення.

У відповідь Надія Савченко подякувала за підтримку, одночасно зазначивши, що їх «колеги з Росії дуже далекі від демократичних цінностей».

«Їм важливі лише їх інтереси, точніше інтереси тільки їх гаманця. Ось чого вони бояться. Тому дієвими будуть не загальні санкції проти народу Росії, а персональні санкції проти Кремля», — написала Савченко з російського СІЗО.

Нагадаємо, 5 квітня вирок російського суду у справі Надії Савченко вступив в силу. Її 22 березня засудили до 22 років в’язниці, звинувативши, зокрема, у вбивстві російських журналістів на Донбасі. Надія Савченко звинувачення відкидає і 6 квітня обіцяє почати нову суху голодовку з вимогою повернути її в Україну.

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх