. Якби гравців «Шахтаря» і «Динамо» покарали жорсткіше, це стримало б Зозулю — Коноплянка | Набат-время знать больше

Якби гравців «Шахтаря» і «Динамо» покарали жорсткіше, це стримало б Зозулю — Коноплянка

Вівторок, 17 травня 2016
15:57

Спорт

Якби гравців «Шахтаря» і «Динамо» покарали жорсткіше, це стримало б Зозулю — Коноплянка

1
Коментувати
Роздрукувати


Євген Коноплянка

Півзахисник «Севільї» Євген Коноплянка розповів про своє ставлення до конфлікту гравців «Дніпра» Романа Зозулі та Руслана Ротаня з арбітром в матчі Кубка України проти «Зорі».

«Дивився матч — і дуже засмутився. У тому числі — через сумнівний штрафний на останній хвилині. Футбол — чоловіча гра, і якщо давати подібні свистки, всю гру команди тільки і будуть бити штрафні. Такі рішення, з моєї точки зору, створюють непотрібну напругу емоцій — тому все і закінчилося скандалом. Знаю не з чуток: рішення, які здаються несуттєвими, призводять до значних наслідків. Якби «Зоря» забила другий гол з гри, впевнений, футболісти потисли б руки один одному, судді — і спокійно розійшлися».

Тепер вашим друзям Руслану Ротаню та Роману Зозулі загрожує дискваліфікація.

«Читав про це — і жахався, які називали терміни. Який рік! Щодо Ротаня — взагалі не можу нічого зрозуміти. Так, були емоції, але він, якщо і наступив на ногу судді, зробив це випадково. На мій погляд, якби в недавній справі КДК покарав гравців «Шахтаря» і «Динамо» жорсткіше, це стало б стримуючим фактором для того ж Зозулі.

Зозулю, Ротаня та Піко відсторонили від останнього матчу сезону

Сподіваюся, що КДК не візьме на озброєння практику подвійних стандартів — це, на мій погляд, здатне викликати конфлікт, який не потрібен нікому напередодні участі нашої збірної в чемпіонаті Європи. А ще — було б непогано прописати дисциплінарні санкції так, щоб було зрозуміло, яке покарання може отримати гравець за той чи інший проступок», — сказав Коноплянка «Спорт-Экспресс в Украине».

Нагадаємо, КДК ФФУ розгляне справи Ротаня, Зозулі та Піко 18 травня. На даний момент гравці тимчасово відсторонені від участі в матчах до прийняття остаточного рішення.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх