. Як обідають українці | Набат-время знать больше

Як обідають українці

Пʼятниця, 16 вересня 2016
14:03

Суспільство

Як обідають українці

 
Коментувати
Роздрукувати

Майже половина українців витрачає на обід менше години, практично всім доводилося працювати під час обідньої перерви через завал на роботі та примхи керівництва. При цьому троє із п’яти економлять на обідах і беруть на роботу їжу з дому, а кожен сьомий перебивається перекусами.

Про це стало відомо з дослідження кадрового порталу hh.ua.

«За Кодексом законів про працю України працівникам повинні надавати перерву для відпочинку й обіду не більше двох годин на день. У цей час вони мають право залишати офіс і займатися своїми справами. Варто зазначити, що в законодавстві прописаний лише максимальний час, відведений на обідню перерву, і нічого не сказано про мінімальний тайм-аут. Тому на практиці його тривалість встановлюється правилами корпоративного розпорядку», — йдеться у дослідженні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці стали їсти більше м’яса

Автори документу повідомляють, що майже всім працівникам доводиться приділяти частину обідньої перерви вирішенню робочих питань. Для чверті опитаних це стало щоденною звичкою. 68% працюють замість обіду час од часу. І лише одному з 14-ти вдається залишити всі справи і спокійно пообідати.

«Причини, з яких білі комірці відмовляються від обіду, напряму пов’язані з навантаженням. Троє із п’яти не можуть відійти від робочого столу, оскільки є невідкладні справи. Дещо більше чверті не встигають виконати всі завдання до обіду й вимушені підтягувати хвости. Кожен сьомий співробітник не може поїсти й відпочити через примхи керівництва. Приблизно один із 20-ти розподіляє свій робочий час так, щоб попрацювати в обід і піти додому раніше. І лише четверо зі 100 білих комірців залишаються на робочому місці, бо не люблять обідати», — зауважують дослідники.

Вільний від роботи час офісна працівники витрачають по-різному. Двоє із п’яти навіть під час обідньої перерви залишаються в офісі. А кожен шостий вважає за краще податися чимдалі від робочого місця. Дещо менше половини вибирають місце для відпочинку залежно від настрою.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх