. Вибухом під Радою хотіли розпочати масштабну дестабілізацію — Аваков | Набат-время знать больше

Вибухом під Радою хотіли розпочати масштабну дестабілізацію — Аваков

Четвер, 17 вересня 2015
17:24

Політика

Вибухом під Радою хотіли розпочати масштабну дестабілізацію — Аваков

4
Коментувати
Роздрукувати

Глава МВС України Арсен Аваков в ході звіту перед народними депутатами в четвер у Верховній Раді повідомив, що події 31 серпня під стінами українського парламенту були заздалегідь сплановані і були частиною плану по дестабілізації обстановки в країні.

«Це була заздалегідь спланована і організована провокація, метою якої, за однією з версій слідства, була масштабна дестабілізація ситуації в країні і занурення її в масштабне насильство і збройне громадянське протистояння. І сам терористичний акт і масові заворушення були об’єднані одним злочинним задумом», — сказав він, виступаючи з трибуни парламенту в четвер ввечері.

За словами міністра, цей задум полягав у тому, щоб силами спеціально підготовлених осіб організувати масові заворушення під стінами українського парламенту і використовувати їх для «маскування головного удару» — кривавого теракту.

Аваков підкреслив, що цей теракт був організований групою осіб і «по всіх існуючих ознаками, це був не випадковий кидок гранати, а частина єдиного плану дестабілізації».

Глава МВС також повідомив, що станом на 17 вересня встановлено, що до підготовки теракту причетні три людини, одна з них — виконавець.

За його словами, на сьогоднішній день 22 особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, ще 10 людей, що вже погоджено з Генпрокуратурою України може бути оголошено підозру найближчим часом. Крім того, нагадав Аваков, суд заарештував 17 осіб, а ще трьом обрано запобіжний захід, не пов’язаний з обмеженням свободи.

Як повідомлялося, 31 серпня Верховна Рада в першому читанні 265 голосами схвалила президентський законопроект про внесення змін до Основного закону країни в частині децентралізації влади.

Після цього під будівлею парламенту почалися сутички мітингувальників, які виступають проти голосування за даний законопроект, з правоохоронцями. В результаті зіткнень і кинутої в правоохоронців гранати загинули троє нацгвардейців, кілька перебувають у важкому стані. Постраждали більше 140 правоохоронців і цивільних, у тому числі представники ЗМІ.

Глава МВС звинуватив в зіткненнях біля будівлі парламенту в понеділок Всеукраїнське об’єднання «Свобода» та його лідера Тягнибока: «Я безпосередньо звинувачую Олега Тягнибока і його партію» Свобода «. Я вважаю, що це злочин, а не політична позиція».

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх