. Велосипедисти сприяють розвиткові бізнесу: у Києві стартував Європейський тиждень мобільності | Набат-время знать больше

Велосипедисти сприяють розвиткові бізнесу: у Києві стартував Європейський тиждень мобільності

Пʼятниця, 16 вересня 2016
21:47

Київ

Велосипедисти сприяють розвиткові бізнесу: у Києві стартував Європейський тиждень мобільності3

 
Коментувати
Роздрукувати

З 16 по 22 вересня у Києві триває Європейський тиждень мобільності.

Темою Європейського тижня мобільності в 2016 році, який відзначають у понад 5 тисячах міст Європи, є «Розумна і стала мобільність – інвестиція в Європу». Зниження витрат на будівництво та утримання транспортної інфраструктури, зменшення витрат на охорону здоров’я та довкілля, позитивний вплив на сектор туризму та велобізнесу, збільшення роздрібної торгівлі та здорожчання нерухомості в привабливих районах — такі переваги дає розвиток велотранспорту вже сьогодні в Берліні, Кракові, Дубліні, Барселоні, Парижі та Нью-Йорку. Крім того, зменшення використання автотранспорту в місті сприяє поліпшенню якості повітря і стимулює нашу фізичну активність, що може заощадити гроші в галузі охорони здоров’я.

— Велосипедисти, пішоходи та користувачі громадського транспорту сприяють розвитку малого і середнього бізнесу. Вони мобільніші, їм легше зупинитися, тому вони купують більше товарів, пересуваючись містом, ніж водії автомобілів. Тільки в Європі велосипедисти щороку витрачають 111 мільярдів євро в місцевих магазинах, — заявила медіакоординатор Асоціації велосипедистів Києва Марина Блудша.

В рамках тижня мобільності у Києві плануються такі заходи:

16 вересня, 19.00, Контрактова площа — вечірня велоекскурсія «Небачений Поділ»
16 вересня «Екоцентр» запускає фото-акцію в рамках громадської кампанії «Звільни смугу!», спрямованої на звільнення смуг для громадського транспорту в Києві від автомобілів.
16 вересня, 19:00, Velocity BAR, вул. Фізкультури, 3 (ст.м.Олімпійська) німецькі велоактивісти розкажуть про міф велосипедного Берліна.

17-18 вересня з 10:00-20:00 — День ПАРКУвання на Бесарабці (пішохідна зона на Бесарабському проїзді).
Події АВК на Дні ПАРКУвання: Велошкола з безпеки руху АВК, безплатний велопрокат, кінопокази, велоточка АВК, майстер-класи з обслуговування велосипеда. Також у програмі заходів освітня програма для дітей від PinchukArtCentre.

21 вересня, Хрещатик, 36 — «Екоцентр» Національного екологічного центру України проведе громадську акцію «Звільни смугу!» перед КМДА.
22 вересня, четвер, 8:00-10:00, Майдан Незалежності (біля Лядських воріт) — День без авто: осінній день «Велосипедом на роботу», велосніданок на Майдані, а також церемонія нагородження переможців конкурсу «Велопрацедавець-2016».
22 вересня о 19:00 у Velocity BAR, вул. Фізкультури, 3 (ст.м.Олімпійська) відбудеться лекція про історію велосипеда.

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх