. В яких країнах побільшає вакансій для українців | Набат-время знать больше

В яких країнах побільшає вакансій для українців

Середа, 01 лютого 2017
11:05

Економіка

В яких країнах побільшає вакансій для українців

 
Коментувати
Роздрукувати


Visasam.ru

Сезонний набір на роботу за кордоном на весну починається в кінці лютого. Цього сезону кадровики очікують зростання вакансій з Польщі і Китаю. Про це в коментарі Gazeta.ua розповіла директор агенції з пошуку персоналу Affinity Олена Яковлєва.

«Цією весною очікуємо багато вакансій з Польщі, Китаю. Китайці пропонують більші заробітні плати, ніж поляки. Тому туди активно їдуть українці. Програмісти переїжджають в європейські країни», — говорить вона.

У Китаї пропонують зарплати від 1000 доларів.

«Відкривають вакансії в галузі розваг, обслуговування. Беруть офіціантів, вчителів англійської. У Китаї зараз модно, щоб працювали європейці. Це приваблює тамтешніх відвідувачів. Зарплата залежить від контракту, тривалості роботи. Платять від тисячі до трьох тисяч доларів на місяць», — зазначає Яковлєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому зростає попит на працівників без диплома — експерт

«На українському ринку праці цієї весни вакансій буде мало. Зарплати не відповідають вимогам ринку. Негативну роль зіграє підвищення мінімальної зарплати», — коментують в Affinity.

Найбільше вакансій для українців оголошують у Польщі, Чехії та Німеччині. Сплеск пропозицій з роботи для українців очікують навесні.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх