. В Україні представили нове озброєння «Каштан» | Набат-время знать больше

В Україні представили нове озброєння «Каштан»

Вівторок, 17 травня 2016
11:40

Суспільство

Україна

В Україні представили нове озброєння «Каштан»

1
Коментувати
Роздрукувати

«Київський бронетанковий завод» похвалився розробкою новітнього кулеметно-гранатометного модуля для бойової техніки.

Про це повідомляє сайті компанії «Укроборонпром».

На ньому встановлена інноваційна комп’ютерна система управління вогнем «Каштан», призначена для дистанційного керування зброєю з прицільними відеокамерами.

Особливістю системи «Каштан» є те, що вона створена на базі електроніки універсального захищеного комп’ютера і мікропроцесорів. До системи можна підключити відеокамери різного типу і різної кількості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Полтаві на полігоні спецпризначенці інсценували АТО

Кулеметно-гранатометний модуль призначений для ураження живої сили, транспортних засобів, наземних і низьколітаючих об’єктів. Він може встановлюватися як на колісні та гусеничні транспортні засоби, так і на стаціонарні об’єкти.

Озброєння складається з 30 мм автоматичної гармати ЗТМ-1 або 2А72 з боєкомплектом 400 пострілів, спареної з гарматою кулемета КТ-7,62 або ПКТ з боєкомплектом 2000 патронів, 30 мм автоматичного гранатомета АГ-17, 81мм комплексу створення димових завіс 902У «Хмара».

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Збройні сили України отримають понад 6 тисяч одиниць новітнього озброєння та техніки.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх