. Українці Варшави відзначили День волі разом із білорусами | Набат-время знать больше

Українці Варшави відзначили День волі разом із білорусами

Середа, 23 березня 2016
17:34

Суспільство

Світ

Українці Варшави відзначили День волі разом із білорусами11

 
Коментувати
Роздрукувати

Фото: Сергій Покровський

Щороку 25 березня білоруси, що живуть у Варшаві, відзначають День волі. Цього дня 1918 року виникла перша національна білоруська держава — Білоруська Народна Республіка.

«У Варшаві живе багато білорусів, які раніше відзначали це свято на своїй батьківщині, але потім потрапили під репресії. Мусили тікати й просити політичного притулку в Польщі. Цьогоріч святкування представили ходою та урочистими заходами в Білоруському Домі»,- розповідає організатор маршу Вітаут Сівчик.

Участь у святковому марші взяли й українці. Разом із національними білоруськими стягами несли українські та кримсько-татарські прапори. Хода завершилася мітингом на Замковій площі у центрі Варшави.

— Коли ми були на Майдані, і бачили там біло-червоно-білі стяги, ми розуміли, що є братній народ, який нас підтримує, і це – величезна сила,- сказав член Ради Фундації «Євромайдан-Варшава» Роман Корбут. Також подякував білорусам за те, що їхній батальйон у складі «Правого сектору» воює зараз на Донбасі.

-Російські агресори увійшли на землю братнього народу з танками і автоматами. Я упевнений, що та навала, яка йде зі сходу, буде зупинена. На одній нафті далеко не попливеш, однією горілкою ситим не будеш. У нас є історія, воля – ми переможемо, — сказав директор Білоруського Дому у Варшаві Володимир Кобець.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх