. Учасників екстремістських клубів російських байкерів не впустили в Україну | Набат-время знать больше

Учасників екстремістських клубів російських байкерів не впустили в Україну

Понеділок, 09 травня 2016
13:05

Суспільство

Україна

Учасників екстремістських клубів російських байкерів не впустили в Україну

1
Коментувати
Роздрукувати

Державна прикордонна служба України не пропустила через державний кордон в країну сімох учасників екстремістських клубів російських байкерів.

Зокрема, на кордоні були затримані учасники руху «Нічні вовки», повідомляє прес-служба адміністрації Держприкордонслужби.

«За період великодніх і травневих свят ніякі організовані групи байкерів або навіть поодинокі мотоциклісти-провокатори державний кордон не перетинали ні на в’їзд, ні на виїзд. З того часу, як стало відомо про плани так званих» російських байкерів «(середина квітня), ця категорія осіб знаходилася на особливому контролі «, — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що на даний момент Держприкордонслужба відмовила в перетині кордону 7 байкерам на в’їзд в Україну: 6 громадянам Білорусі, 1 громадянину Молдови, який прямував з Росії.

Крім цього, в Держприкордонслужбі поінформували, що представники екстремістських байкерських клубів на територію України не потрапляли ніякими іншими шляхами: повітрям, морем або залізницею.

Інформацію про те, що через ділянку кордону на Закарпатті до Словаччини виїхали представники «Нічних вовків», у відомстві спростовують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Празі активісти влаштували «коридор ганьби» байкерам Путіна

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх