. У Росії задумалися над роботою банків за законами шаріату | Набат-время знать больше

У Росії задумалися над роботою банків за законами шаріатуGetty Images

Держдумі запропонували розвивати «ісламський банкінг»

У Росії депутат від фракції ЛДПР запропонував Держдумі розглянути законопроект, який дозволить вести банківські справи за законами шаріату.

Відповідний документ подав заступник голови комітету нижньої палати парламенту з фінансового ринку Дмитро Савельєв, пишуть «Известия«.

Пропозиція Савельєва передбачає низку змін у Цивільному кодексі РФ та законі про банківську діяльність, які будуть спрямовані на розвиток «ісламського банкінгу».

Читайте також: У Росії «лопнула» рекордна кількість банків

В основі змін — відмова від надання грошей у борг під відсотки, тобто лихварства.

«Зараз значна частина населення країни в силу релігійних і моральних самообмежень не має можливості брати участь у формуванні ресурсної бази вітчизняних банків. В умовах зовнішньої фінансової нестабільності потрібно прийняття норм і інструментів ощадної справи, заснованих на принципах нелихварського фінансування «, — пояснив ініціативу депутат.

Нагадаємо, що раніше глава «Сбєрбанку» заявив, що на банківському ринку Росії вирує наймасштабніша криза за останні 20 років.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх