. У Рівному 88-річний дідусь свердлив боєприпас і постраждав від його вибуху | Набат-время знать больше

У Рівному 88-річний дідусь свердлив боєприпас і постраждав від його вибухуУ Рівному стався вибух у помешканні 88-річного чоловіка

88-річний пенсіонер постраждав від вибуху у Рівному. Колишній військовий у своїй квартирі вирішив просвердлити гільзу детонатора, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Боєприпас розірвався у нього в руках, поранивши кілька пальців. «Проведена зупинка кровотечі та первинна хірургічна обробка ран лівої кисті. Можливо, в майбутньому будуть проведені оперативні втручання», — прокоментував черговий лікар травматологічного відділення Максим Худоб’як.

Навіщо це робив, дідусь пояснити не зміг. «Я хотів викрутити речовину, яка вибухає. Воно має вибухати, коли вогонь. А спрацювало без вогню», — розповів постраждалий.

У його помешканні правоохоронці знайшли ще 19 цілих та 10 пошкоджених капсулів-детонаторів. Ні пожежі, ні пошкоджень майна вибух не спричинив.

Вибухи снарядів у мирних містах уже не є дивиною для України. Тільки цього місяця у Кременчуку в житловій багатоповерхівці вибухнула граната. Постраждалих унаслідок інциденту немає. Трагедія сталася через кілька днів на Київщині. Поблизу столиці чоловік, який повернувся з зони АТО, після розлучення підірвав себе гранатою на цвинтарі.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх